Spis treści

Loading TOC. Please wait....

3 komentarze:

 1. jestem pierwszy raz na tym blogu, przez przypadek i takie wow *.* LOKI <3 DUUUZO LOKIEGO :3 Niestety nie przeczytałam jeszcze rozdziałów, bo nie za bardzo mam teraz czas, le juz zapisałam sobie twoją stronkę w zakładkach na kompie i pstaram sie zajrzeć w wolnym czasie, ok? :DDDD  Zapraszam cię na mojego bloga Prophecy of Alamer :* http://elfiahistoria.blogspot.com Bardzo mi zależy, abyś weszła na niego i zostawiła po sobie ślad w postaci komentarza, w którym powiedziałabyś mi co o tym myślisz :) zniosę krytykę, ale uzasadnioną ;)
  oto opis :

  Rodzeństwo Wileńskich postanawia opłynąć całą kulę ziemską. Wszystko idzie po ich myśli, lecz pewnego dnia podczas potężnego sztormu ocierają się o śmierć. Ich statek zostaje zatopiony, a los wydaje się być przesądzony, gdy nagle z odsieczą przybywa im grupa nieznajomych z tajemniczym chłopakiem na czele. Wybawiciel okazuję się być następcą elfickiego tronu i zabiera Wiktorię i Eryka do swojego królestwa - mitycznej wyspy Karaniry, będącej częścią Archipelagu Księżycowego, miejsca, gdzie zwykli ludzie mają mają wstępu. Rodzeństwo początkowo nie wierzyć w historię księcia, lecz wkrótce przekonują się o jej prawdziwości. Cedric zabiera ich do pałacu Alamer, gdzie Wileńscy poznają jego siostrę Nimfadorę i Falena, znienawidzonego brata, który zrobiłby wszystko, aby po śmierci ojca objąć władzę w królestwie, choćby za cenę życia Cedrica. Księżniczka w krótkim czasie staje się najlepszą przyjaciółką Wiktorii i zakochuje się z wzajemnością w Eryku. Niestety na drodze ich miłości stoją zobowiązania dziewczyny wobec lorda Rebio II, z którym zaaranżowano jej przyszłe małżeństwo. Niebawem Wileńscy dowiadują się, że Karainra nie jest spokojną, bajeczną krainą, za jaką wzięli ją na początku, lecz pogrążanym w wielowiekowej, krwawej wojnie państwem. Cedric mówi ukochanej Wiktorii, że trafili w samo centrum walki o dominację, toczonej między nimi a Zdrajcami, wyklętymi elfami dążącymi do wprowadzenia tyrani. Wiktoria jest w szoki, kiedy przez przypadek dowiaduje się, że starszy brat Cedrica, Falen również jest jednym z nich, ale nie może nikomu powiedzieć z obawy o życie jej i jej bliskich.
  Przybycie rodzeństwa na wyspę nie jest przypadkowe, w jak wielkim szoku będą, kiedy odkryją pradawną przepowiednie, zapowiadającą ich pojawienie się w celu zakończenia rozlewu krwi niewinnych? Czy uda im się dopełnić swojego przeznaczenia? Jaka jest szansa, iż miłość Nimfadory i Eryka przekona króla do odwołania zaplanowanego przed laty ślubu?
  przepraszam za spam, mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie bardzo wiem gdzie ci to napisać...
  Mam taką małą prośbę, bo chciałam przeczytać twojego bloga, ale pojawił się taki problem, że nie ma tu wersji telefonicznej. Czy mogłabyś taką wersję zrobić? Z góry dziękuje.
  Death B.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już załatwione :) Wiem, że chwilowo nie wygląda to zbyt estetycznie, ale coś się porobiło z czcionką, w niektórych miejscach tekst jest kursywą, w innych nie, raz jest większy raz mniejszy. Próbuję to ogarnąć, więc za jakiś czas będzie lepiej :)
   Pozdrawiam,
   Kinnisidee 3:}

   Usuń